شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. استفاده شما از وب سايت  به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می‌باشد.

كاربران بایستی هنگام سفارش كالاي مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.


روش حمل و نقل:

1. پیک بادپا: برای مشتریان عزیزی که از مناطق 22گانه شهر تهران اقدام به سفارش می‌نمایند وجود دارد.(هزینه پیک موتوری بادپا با مشتری می باشد.)

2. تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری: برای مشتریان عزیز خارج از تهران امکان ارسال توسط تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری وجود دارد.(در این روش باید حتما مبلغ سفارش به حساب واریز گردد.هزینه ارسال با مشتری می باشد.)


روش پرداخت فاکتور و خرید کالا از سایت:

1.واریز به حساب

شماره کارت: 5047061039849019 شماره حساب: 700801331797 شماره شبا: IR35 0610 0000 0070 0801 3317 97 بانک شهر بنام آقای سجاد نوری.


2.چک | حواله پول

ارائه چک معتبر به تاریخ روز در وجه آقای سجاد نوری.


3.پرداخت نقدی به پیک هنگام تحویل کالا

فقط در شهر تهران و حومه می توانید وجه نقد یا فیش حواله بانکی (کارت به کارت یا فیش نقدی بانک)  را درازای دریافت کالا به پیک ارائه نمایید.


4.پرداخت از طریق درگاه های بانکی سایت

با انتخاب این گزینه و داشتن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب می توانید بصورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک ، وجه کالا را به حساب فروشگاه واریز و کالا را خریداری نمایید.


زمان ارسال سفارش:

همانگونه که مطلع هستید فروشگاه اینترنتی سیگنال امکان سفارش‌گذاری در طی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز را به شما سروران گرامی‌ می‌دهد. سفارش‌های شهر تهران بسته به نوع کالا، آدرس مشتری و ساعت سفارش‌گذاری پردازش و با هماهنگی با مشتری و بر اساس آیتم‌های ذکر شده همان روز ارسال می‌گردد.

سفارش‌های با مقصد سایر نقاط کشور(به جز تهران)، همان روز پردازش و تحویل به تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری جهت ارسال می‌شود. مدت زمان تحویل به مشتری بسته به مسافت مقصد از شهر تهران از 24 الی 48 ساعت می‌باشد.