فروشگاه سیگنال

فروشگاه سیگنال

فروشگاه سیگنال با آدرس اینترنتی irsignal.ir جهت فروش و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات مخابراتی بصورت آنلاین با نام تجاری سیگنال راه اندازی شده است. این فروشگاه بصورت شبانه روزی قادر به دریافت سفارشات می باشد.

کلیه تجهیزات این فروشگاه دارای گارانتی این شرکت می باشند،


دستگاه های با قيمت ارزان (مشابه اصل اما بی کیفیت و یک بار مصرف) را سفارش ندهید!!!

برخی شرکت های بازرگانی و برخی از فروشگاه های ارائه کننده این محصولات ، دستگاه های چینی را به قیمت پایین وارد و سعی در تخریب شرکت های تخصصی می کنند لطفا با بررسی بیشتر از این نوع مراکز خرید نمایید.

متاسفانه ورود افراد غير متخصص و با تحصيلات پايين در اين رسته دغدغه اصلي شركت هاي معتبر توزيع كننده اين سيستم هاست به نحوي كه اكثر فروشندگان بدون داشتن اطلاعات کامل ،  بصورت جانبي و بعنوان شغل دوم اقدام به فروش اين سيستم ها در ايران مي كنند.

باطلاع می رساند این فروشگاه با اخذ نمایندگی از چند شرکت معتبر فعالیت دارد همچنین کلیه تجهیزات ارائه شده اصلی بوده و کالاهای بی کیفیت و چینی از وب سایت فروشگاه حذف شده اند. لازم به ذکر است قیمت ها به روز می باشد ، خرید شما از سایت قطعی بوده و نوسانات قیمت پس از ارائه اطلاعات خریدار تاثیری در قیمت خرید ندارد.


روش پرداخت فاکتور و خرید کالا از سایت:

1.واریز به حساب

شماره کارت: 6037691532455169 شماره حساب: 0105265060001 شماره شبا: IR0190000000105265060001 بانک صادرات بنام آقای سجاد نوری.

2.چک | حواله پول

ارائه چک معتبر به تاریخ روز در وجه آقای سجاد نوری.

3.پرداخت نقدی به پیک هنگام تحویل کالا

فقط در شهر تهران و حومه می توانید وجه نقد یا فیش حواله بانکی (کارت به کارت یا فیش نقدی بانک)  را درازای دریافت کالا به پیک ارائه نمایید.

5.پرداخت از طریق درگاه های بانکی سایت

با انتخاب این گزینه و داشتن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب می توانید بصورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک ، وجه کالا را به حساب فروشگاه واریز و کالا را خریداری نمایید.

6.پرداخت آسان از طریق موبایل (کلیه سیم کارت ها)

فروشگاه سیگنال با همکاری اپراتورهای موبايل اقدام به راه‌اندازی سرويس پرداخت همراه بر روی سيم کارتهای ايرانسل و همراه اول (دائمی و اعتباری) در بستر USSD نموده است. از این پس شما می توانید خرید های خود را از طریق موبایل نیز انجام دهید .در اين سرويس کاربر بدون نياز به نصب نرم افزار و يا تنظيم آيتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت زير را شماره گيری می‌کند:

*733*4*636907#

 در ادامه کار شماره کارت بانکی و پس از آن رمز اينترنتی (رمز دوم) کارت از شما دريافت و در نهايت خرید شما انجام می شود . بعد از خرید پیام کوتاهی حاوی کد مرجع برای شما ارسال می شود که شما باید آن را به فروشگاه اعلام نمایید.


همچنین جهت خرید شارژ و شارژ مستقیم سیم کارت های ایرانسل،همراه اول،رایتل و تالیا می توانید از فروشگاه مجازی charge.irsignal.ir خرید نمایید.